Випускникам технікумів та коледжей

Престижна!
         Актуальна!
                   Важлива та затребувана спеціальність!

Шановні випускники!
Запрошуємо Вас до найкращого та фінансово забезпеченого майбутнього!
 У нас Ви отримаєте якісну освіту та затребувану у всі часи професію! 

Спеціальності: 051 «Економіка»
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
– це вибір успішних людей з активною життєвою позицією.

10Кафедра економіки проводить підготовку за спеціальністю 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржовадіяльність» за освітніми ступенями: бакалавр та магістр  професійного спрямування «Економіка будівельної галузі».

 Навчальний процес забезпечується високваліфіконим складом досвідчених викладачів, докторів і кандидатів економічних наук з потужним науково-педагогічним потенціалом та стажем роботи.

 Конкурсний відбір на спеціальності  051 “ЕКОНОМІКА”  та 076  «ПІДРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» у Харківському національному університеті будівництва та архітектури здійснюється на підставі результатів фахового випробування

Перелік предметів ваговий коеф.  12
Українська мова та література 0,35
Історія України 0,35
Математика  (або Географія) 0,2
Середній бал документа про повну загальну середню освіту 0,1

Ми готуємо фахівців з економіки підприємства, що відповідають критеріям сучасної ринкової економіки та вимогам працедавців.

Спеціальність 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачає підготовку фахівців, котрі здатні  успішно конкурувати в сфері бізнесу та торгівлі, створювати підприємницькі стартапи, розвивати власну підприємницьку справу, володіти знаннями та практичними навиками у сфері товарознавства, експертизи товарів, технічного регулювання, митної справи, комерції. Сфера професійної діяльності випускника: економічна, організаційно-управлінська, аналітична, консалтингова, науково-дослідна робота.

Вступивши до нас, Ви отримаєте такі ПЕРЕВАГИ:

 1. Фундаментальну економічну, організаційно-правову, комп’ютерну підготовку, поглиблення знань іноземних мов.
 2. 5-ти денний навчальний тиждень.
 3. Навчання за держзамовленням та контрактом (вартість, якого не змінюється протягом всього терміну навчання).
 4. Вивчення спеціальних економічних дисциплін зі складання інвесторської кошторисної документації з використанням спеціального програмного комплексу «Строительные технологи – Смета 8.1) для студентів спеціальності 051 “Економіка”.
 5. Вивчення спеціальних економічних дисциплін з фінансової аналітики та унікальної авторської методики з “Публічних закупівель”з використанням спеціального програмного комплексу «PROZORRO) для студентів спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”.

 

Освітні
ступені
Форма
навчання
Термін навчання Ліцензовані обсяги прийому Вартість навчання за місяць
Бакалавр денна 1-2 роки та 10 міс. 30 1080 грн.
заочна 2-3 роки та 10 міс. 30 510 грн.
Магістр денна 1 рік та 4 місяці 25 1300 грн.
заочна 1 рік та 4 місяці 25 670 грн.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ МАЙБУТНІХ БАКАЛАВРІВ!!!!!!!!


Високі результати навчання дають можливість перевестись на БЮДЖЕТ та отримувати СТИПЕНДІЮ.

 • Є можливість пройти навчання на військовій кафедрі та отримати звання офіцеру запасу.
 • Наявність гуртожитку, якій знаходиться в пішій доступності до Університету.
 • Забезпеченість студентів базами проходження щорічної практики на провідних підприємствах будівельної галузі з подальшим ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ.
 • ГАРАНТОВАНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Більшість студентів влаштовуються за фахом вже під час навчальних практик. Решта, як правило, знаходять роботу протягом декількох місяців після закінчення навчання. Наші випускники працюють на різних позиціях, в тому числі і на керівних посадах у державних організаціях і органах державної влади, науково-дослідних установах, провідних рекламних агентствах, великих туристичних фірмах, у кадрових агентствах, службах РR, в банках і комерційних підприємствах. Деякі з них створили і успішно розвивають власний бізнес. Диплом ХНУБА за спеціальністю «Економіка» — це відмінна основа для старту в праці і в житті!
 • ЗАХОПЛЮЮЧЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ. Можливість приймати участь у позанавчальних заходах, таких як університетська самодіяльність та спортивні гуртки (ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ), а також у науковій діяльності кафедри і університету.
 • Професійне спрямування «Економіка будівельної галузі».
 • Викладання навчальних дисциплін з використанням сучасних компютерних технологій та мультимедійним супроводженням.
 • Після закінчення навчання випусники мають можливість вступити до аспірантури.
 • Кафедра економіки має розвинені партнерські відносини з бізнес-структурами.

 Отримавши диплом про вищу освіту наш випускник може здійснювати ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ у сфері економіки та підприємництва будь-якої галузі, в тому числі працювати на малих, середніх і великих підприємствах, в Державній фіскальній службі, страхових компаніях, фінансово-кредитних установах тощо.

Абітурієнти, які зробили свій вибір на користь спеціальності 051 «Економіка», після отримання диплому працюють на різних позиціях, в тому числі й на керівних посадах у комерційних підприємствах, банках, державних установах і органах державної влади, створюють і успішно розвивають власний бізнес як в Україні, так і за кордоном.

 

Зроби впевнений крок у фінансово забезпечене майбутнє з нами.

Диплом ХНУБА за спеціальністю 051 «Економіка» та
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
– це відмінна основа для старту в праці та в житті!