Випускникам технікумів та коледжей

 


Престижна!
         Актуальна!
                   Важлива та затребувана спеціальність!

Шановні випускники!
Запрошуємо Вас до найкращого та фінансово забезпеченого майбутнього!
 У нас Ви отримаєте якісну освіту та затребувану у всі часи професію! 

Спеціальність 051 «Економіка» – це вибір успішних людей з активною життєвою позицією.

10Кафедра економіки проводить підготовку за спеціальністю 051 «Економіка» за освітніми ступенями: бакалавр та магістр  професійного спрямування «Економіка будівельної галузі».

 Навчальний процес забезпечується високваліфіконим складом досвідчених викладачів, докторів і кандидатів економічних наук з потужним науково-педагогічним потенціалом та стажем роботи.

 Конкурсний відбір на спеціальність 051 “ЕКОНОМІКА”  у Харківському національному університеті будівництва та архітектури здійснюється на підставі результатів фахового випробування

Ми готуємо фахівців з економіки підприємства, що відповідають критеріям сучасної ринкової економіки та вимогам працедавців.

Вступивши до нас, Ви отримаєте такі ПЕРЕВАГИ:

 1. Фундаментальну економічну, організаційно-правову, комп’ютерну підготовку, поглиблення знань іноземних мов.
 2. 5-ти денний навчальний тиждень.
 3. Навчання за держзамовленням та контрактом (вартість, якого не змінюється протягом всього терміну навчання);
Освітні    ступені Термін навчання Ліцензовані обсяги прийому Обсяг державного замовлення Вартість навчання за місяць
Бакалавр 2-3 роки 30 10 708 грн.
Магістр 1,5 роки 25 10 875 грн.

Високі результати навчання дають можливість перевестись на БЮДЖЕТ та отримувати СТИПЕНДІЮ.

 • Наявність військової кафедри та можливість отримання звання офіцеру запасу.
 • Наявність комфортабельного гуртожитку, якій знаходиться в пішій доступності до Університету.
 • Кафедра економіки має сучасну матеріально-технічну базу, повне методичне та науково-практичне забезпечення навчального процесу.
 • Забезпеченість студентів базами проходження щорічної практики на провідних підприємствах будівельної галузі з подальшим ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ.
 • ГАРАНТОВАНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Більшість студентів влаштовуються за фахом вже під час навчальних практик. Решта, як правило, знаходять роботу протягом декількох місяців після закінчення навчання. Наші випускники працюють на різних позиціях, в тому числі і на керівних посадах у державних організаціях і органах державної влади, науково-дослідних установах, провідних рекламних агентствах, великих туристичних фірмах, у кадрових агентствах, службах РR, в банках і комерційних підприємствах. Деякі з них створили і успішно розвивають власний бізнес. Диплом ХНУБА за спеціальністю «Економіка» — це відмінна основа для старту в праці і в житті!
 • ЗАХОПЛЮЮЧЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ. Можливість приймати участь у позанавчальних заходах, таких як університетська самодіяльність та спортивні гуртки (ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ), а також у науковій діяльності кафедри і університету.
 • Професійне спрямування «Економіка будівельної галузі».
 • Вивчення спеціальних економічних дисциплін зі складання інвесторської кошторисної документації з використанням спеціального програмного комплексу «Строительные технологи – Смета).
 • Викладання навчальних дисциплін з використанням сучасних компютерних технологій та мультимедійним супроводженням.
 • Після закінчення навчання випусники мають можливість вступити до аспірантури.
 • Кафедра економіки має розвинені партнерські відносини з бізнес-структурами.

 Отримавши диплом про вищу освіту наш випускник може здійснювати ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ у сфері економіки та підприємництва будь-якої галузі, в тому числі працювати на малих, середніх і великих підприємствах, в Державній фіскальній службі, страхових компаніях, фінансово-кредитних установах тощо.

Абітурієнти, які зробили свій вибір на користь спеціальності 051 «Економіка», після отримання диплому працюють на різних позиціях, в тому числі й на керівних посадах у комерційних підприємствах, банках, державних установах і органах державної влади, створюють і успішно розвивають власний бізнес як в Україні, так і за кордоном.

 

Зроби впевнений крок у фінансово забезпечене майбутнє з нами.

Диплом ХНУБА за спеціальністю 051 «Економіка» – це відмінна основа для старту в праці та в житті!