Випусникам шкіл

 

Престижна!
         Актуальна!
                   Важлива та затребувана спеціальність!

Шановні випускники!
Запрошуємо Вас до найкращого та фінансово забезпеченого майбутнього!
 У нас Ви отримаєте якісну освіту та затребувану у всі часи професію! 

Спеціальність 051 «Економіка» – це вибір успішних людей з активною життєвою позицією.

10Кафедра економіки проводить підготовку за спеціальністю 051 «Економіка» за освітніми ступенями: бакалавр та магістр  професійного спрямування «Економіка будівельної галузі».

 Навчальний процес забезпечується високваліфіконим складом досвідчених викладачів, докторів і кандидатів економічних наук з потужним науково-педагогічним потенціалом та стажем роботи.

 Конкурсний відбір на спеціальності  051 “ЕКОНОМІКА”  та 076  «ПІДРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» у Харківському національному університеті будівництва та архітектури здійснюється на підставі результатів фахового випробування

Перелік предметів ваговий коеф.  12
Українська мова та література 0,35
Історія України 0,35
Математика  (або Географія) 0,2
Середній бал документа про повну загальну середню освіту 0,1

Ми готуємо фахівців з економіки підприємства, що відповідають критеріям сучасної ринкової економіки та вимогам працедавців.

Спеціальність 076 «ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Навчання за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» передбачає підготовку фахівців, котрі здатні  успішно конкурувати в сфері бізнесу та торгівлі, створювати підприємницькі стартапи, розвивати власну підприємницьку справу, володіти знаннями та практичними навиками у сфері товарознавства, експертизи товарів, технічного регулювання, митної справи, комерції. Сфера професійної діяльності випускника: економічна, організаційно-управлінська, аналітична, консалтингова, науково-дослідна робота.

Вступивши до нас, Ви отримаєте такі ПЕРЕВАГИ:

 1. Фундаментальну економічну, організаційно-правову, комп’ютерну підготовку, поглиблення знань іноземних мов.
 2. 5-ти денний навчальний тиждень.
 3. Навчання за держзамовленням та контрактом (вартість, якого не змінюється протягом всього терміну навчання);

 

Освітні
ступені
Форма
навчання
Термін навчання Ліцензовані обсяги прийому Вартість навчання за місяць
Бакалавр денна 3 роки та 10 міс. 30 790 грн.
заочна 4 роки та 10 міс. 30 375 грн.
Магістр денна 1 рік та 4 місяці 25 983 грн.
заочна 1 рік та 4 місяці 25 490 грн.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ!!!!!!!!!!


Наявність військової кафедри та можливість отримання звання офіцеру запасу.Високі результати навчання дають можливість перевестись на БЮДЖЕТ та отримувати СТИПЕНДІЮ.

 • Наявність військової кафедри та можливість отримання звання офіцеру запасу.
 • Наявність комфортабельного гуртожитку, якій знаходиться в пішій доступності до Університету.
 • Забезпеченість студентів базами проходження щорічної практики на провідних підприємствах будівельної галузі з подальшим ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ.
 • ГАРАНТОВАНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Більшість студентів влаштовуються за фахом вже під час навчальних практик. Решта, як правило, знаходять роботу протягом декількох місяців після закінчення навчання. Наші випускники працюють на різних позиціях, в тому числі і на керівних посадах у державних організаціях і органах державної влади, науково-дослідних установах, провідних рекламних агентствах, великих туристичних фірмах, у кадрових агентствах, службах РR, в банках і комерційних підприємствах. Деякі з них створили і успішно розвивають власний бізнес. Диплом ХНУБА за спеціальністю «Економіка» — це відмінна основа для старту в праці і в житті!
 • ЗАХОПЛЮЮЧЕ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ. Можливість приймати участь у позанавчальних заходах, таких як університетська самодіяльність та спортивні гуртки (ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЗАНЯТТЯ СПОРТОМ), а також у науковій діяльності кафедри і університету.
 • Професійне спрямування «Економіка будівельної галузі».
 • Вивчення спеціальних економічних дисциплін зі складання інвесторської кошторисної документації з використанням спеціального програмного комплексу «Строительные технологи – Смета).
 • Викладання навчальних дисциплін з використанням сучасних компютерних технологій та мультимедійним супроводженням.
 • Після закінчення навчання випусники мають можливість вступити до аспірантури.
 • Кафедра економіки має розвинені партнерські відносини з бізнес-структурами.

 Отримавши диплом про вищу освіту наш випускник може здійснювати ПРОФЕСІЙНУ ДІЯЛЬНІСТЬ у сфері економіки та підприємництва будь-якої галузі, в тому числі працювати на малих, середніх і великих підприємствах, в Державній фіскальній службі, страхових компаніях, фінансово-кредитних установах тощо.

Абітурієнти, які зробили свій вибір на користь спеціальності 051 «Економіка», після отримання диплому працюють на різних позиціях, в тому числі й на керівних посадах у комерційних підприємствах, банках, державних установах і органах державної влади, створюють і успішно розвивають власний бізнес як в Україні, так і за кордоном.

 

Зроби впевнений крок у фінансово забезпечене майбутнє з нами.

Диплом ХНУБА за спеціальністю 051 «Економіка» – це відмінна основа для старту в праці та в житті!