Бізнес-зустріч студентів та викладачів кафедри економіки з видатними представниками виробництва

zal-3

У рамках осінньої серії бізнес-зустрічей студентів та викладачів кафедри економіки з видатними представниками виробництва, впливовими політиками, відомими чиновниками, досвідченими управлінцями та найуспішнішими бізнесменами України в ущерть заповненій конференц-залі Університету відбулась цікава та пізнавальна Бізнес-зустріч студентів спеціальності «Економіка» з заступником голови правління – начальником фінансово-економічного відділу ТДВ «Житлобуд-2» м. Харкова КОШЕВИМ АНДРІЄМ ВІТАЛІЙОВИЧЕМ.

koshevoi

bank-1
На цьому креативному заході крім студентів спеціальності «Економіка» та викладачів кафедри економіки за особистими запрошеннями були також присутні керівний склад Університету та друзі кафедри – найвидатніші науковці – представники інтелектуальної еліти ХНУБА.

img_20161108_141727
m-e-1

У ході Бізнес-зустрічі в режимі круглого столу студенти спеціальності «Економіка» дізналися про сфери впливу у будівельній галузі м. Харкова, про особливості сучасного етапу розвитку економіки будівництва в Харківському регіоні, про перспективи будівельної індустрії України та можливості подальшого працевлаштування за спеціальністю «Економіка» у будівельних Трестах міста.
varava
Наступна Бізнес-зустріч планується на грудень 2016 р.
Очікується запрошення відомого та впливового в Україні політика – депутата Верховної Ради від Харківського регіону.

Leave a Reply