На Форумі було представлено кращий міжнародний та вітчизняний досвід Німеччини (виступ Йорга Фурстенбергера, керівника відділу з фінансування соціального впливу, Social impact lab Berlin, Німеччина) та Великобританії (виступ Марка Річардсона, директора соціального підприємства і керівника консалтингової організації у сфері соціального впливу, Велика Британія); презентовано підходи до вимірювання соціального впливу СП, оподаткування, фінансування та програми підтримки СП в Україні, вивчено український досвід соціального підприємництва та багато іншого.
«Соціальне підприємництво, насправді, є проявом еволюційних змін традиційного бізнесу. До розуміння того, що підприємництво повинно не тільки приносити прибуток, але і бути корисним для суспільства цивілізований світ дійшов досить давно. У Великій Британії, для прикладу, зараз налічується майже 60 000 соціальних підприємств! Для України це – нове явище, але саме за ним – майбутнє. І наша команда, яка об’єдналась довкола ідеї змінити якість власного життя власною працею, готова втілювати та розвивати нову для України бізнес-модель», — переконаний Михайло Гончарук, член Виконавчої ради громадської організації «Центр суспільно-привабливого підприємництва»/ Community Interest Companies Centre (CICC).
Форум зібрав представників ділових кіл України та міжнародної спільноти, громадськості, наукової еліти. Подібні заходи є вкрай необхідними для становлення соціальноорієнтованої економіки в Україні як європейської держави.