Студенти факультету економіки та менеджменту ХНУБА підготували святкову програму «Новорічна казка» для вихованців СНВК № 8 м. Харкова

n1

Новий рік – найчарівніше і найулюбленіше свято всіх дітей і дорослих . Діти вірять, що в цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії і найзаповітніші побажання.

21 грудня 2016 року у приміщенні Харківського спеціального навчально-виховного комплексу № 8 було організовано новорічне свято для дітей-інвалідів, які проходять навчання і курс реабілітації у цьому закладі.

Ініціативна група студентів  факультету економіки та менеджменту ХНУБА  підготувала цікавий сценарій, підібрала музичне оформлення, концертні номери.

n2

Усі присутні поринули у дійство з добрим фіналом, представлене студентами кафедри економіки. Діти мали можливість спостерігати феєричне шоу з казковими перетвореннями, жартами, сміхом і піснями.

Звичайно, на новорічному святі з’явилися  Снігурочка і Дід Мороз із чарівною торбою подарунків, привітаннями й сюрпризами.

Особливим моментом для дітей був вихід Баби Яги, яка спочатку вередувала, а потім привітала всіх присутніх, створивши веселу радісну атмосферу.

n5

Яких тільки хитрих загадок та каверзних запитань не задавала дітлахам Баба-Яга, проте жодного разу підказувати відповідь не довелося.

Це було дивовижне свято гарного настрою, посмішок, запальних танців і веселих пісень, сюрпризів та подарунків, яке надовго запам’ятається дітям.

n3

Але новорічна казка не закінчується – вона й далі мандрує світом.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

n6   n1+

n3+

n4+

Leave a Reply