УЧАСТЬ НАЙКРАЩИХ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 – «ЕКОНОМІКА» У ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ОЛІМПІАДІ З ДИСЦИПЛІНИ «ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА» В м. ДНІПРО!

29-30 березня 2017 р. в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) відбувся другий (фінальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства».
Харківський національний університет будівництва та архітектури на олімпіаді представляли найкращі студенти спеціальності 051 – «Економіка» Валерія Варава та Жанна Кривороженко (науковий керівник – канд. екон. наук, доцент кафедри економіки Гелеверя Євгеній Михайлович).
PDABA_2
Як завжди, студентами спеціальності 051 – «Економіка» було досягнуто високих результатів, продемонстровано оригінальність у вирішенні складних економічних задач, застосовано неординарні підходи та креативність мислення!
PDABA_6
Завдяки гостинності приймаючої сторони – Придніпровської державної академії будівництва та архітектури – олімпіада супроводжувалась наочним знайомством з потужним економічним потенціалом промислових підприємств Придніпров’я, цікавими екскурсіями містом Дніпро та його визначними пам’ятками!

PDABA_3

© Прес-служба кафедри економіки ХНУБА

Leave a Reply