Представники кафедри економіки (Луценко Н. та Устіловська А.) на чолі з проф. Смачило В.В. в співпраці зі студентами кафедри автоматизованих технологій ХНУБА відвідали науково-інноваційний захід, орієнтований на працевлаштування талановитої та креативної молоді – «Ніч енергетики».

Проект “Ніч енергетики” відбувся уночі в івент-зоні коворкінгу “Fabrika.space” у Харкові за ініціативи державного підприємства “Національна енергетична компанія “Укренерго”. За планом, 400 молодих учасників проекту прослухали 9 годин нон-стоп лекцій з 21:00 22 квітня до 6-ї години ранку 23 квітня, на яких експерти галузі та представники бізнесу розповіли про нові технології у електроенергетиці, надали поради із використання та розвитку знань та навичок для побудови кар’єри у цій галузі.

Energ-1

Захід відвідали голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична та заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Наталія Бойко.

Під час заходу кожен з присутніх мав можливість отримати нові знання від успішних представників бізнесу, цікавих науковців та топ-менеджерів підприємств енергетичної галузі. Спікери вечора давали поради, як задіяти свої знання для побудови вдалої кар’єри. Впродовж ночі делегати висвітлювали різноманітні теми: від стратегічного управління та інвестицій, до міжнародного співробітництва, а також розвитку кадрового потенціалу. Лектори вели активний діалог з молоддю та розповідали свої історії успіху.

Energ-2

Як пояснили у ХОДА, найбільш мотивованим та талановитим учасникам буде запропонована участь у наступному етапі проекту – Soft Skills School. Захід зібрав провідних спеціалістів галузі електроенергетики України.

Leave a Reply