14–15 вересня 2017 в Києві відбулася Міжнародна конференція “Люди передусім: Якість життя і добробут у пост-соціалістичних економіках”, яку відвідала представниця кафедри економіки ХНУБА, проф. Смачило В.В.

14–15 вересня 2017 в Києві відбулася Міжнародна конференція “Люди передусім: Якість життя і добробут у пост-соціалістичних економіках”, яку відвідала представниця кафедри економіки ХНУБА, проф. Смачило В.В.

Організаторами конференції виступили Київська школа економіки та VoxUkraine за підтримки Університету Кенту та Каліфорнійського університету в Берклі

 Основний доповідач конференції:

Професор Клаус Циммерманн — провідний учений і заслужений авторитет у питаннях розробки політики в галузях економіки праці, економіки населення, міграції та інших. 

Наразі професор Цимерман є співдиректором Центру з питань економіки населення, розвитку та праці Університету ООН — Маастрихтського інституту економічних та соціальних досліджень у галузі інновацій та технологій, а також запрошеним професором у Гарвардському та Прінстонському університетах. Пан Цимерман був засновником і директором Інституту вивчення праці (IZA) з квітня 1998 року по лютий 2016 року. Під його керівництвом інститут зарекомендував себе як один із провідних світових науково-дослідних закладів та аналітичних центрів у галузі економіки праці.

Пан К. Циммерман представив дослідження на тему «Міграція та добробут»

k3

Також відбувалися панельні дискусії:  Міграція внаслідок конфліктів: Добробут біженців та внутрішньо переміщених осіб; Задля добробуту населення: Шлях до кращого здоров’я; Вплив земельної реформи в Україні на добробут населення; Молодь у центрі уваги: вплив витіснення з ринку праці та незахищеності на ринку праці на подальше життя молоді (панель проекту EXCEPT) за участі посадовців, політиків та відомих науковців та практиків України та країн далекого й близького зарубіжжя.

k2

Конференція є частиною другого Ukraine Economy Week: People. Finance. Innovations — серії подій, організованої Київською школою економіки спільно з ICU. Протягом тижня відбуватимуться зустрічі з вітчизняними й іноземними експертами, що нададуть свіжий погляд на економічні перспективи України та дозволять вивести економічну дискусію на якісно новий рівень.

З програмою та відео звітом конференції можна ознайомитися за посиланням:

http://www.kse.org.ua/uk/about/kse-news/?newsid=2063