21 жовтня 2017 року студенти факультету економіки та менеджменту ХНУБА взяли участь у ІІІ Міському турнірі економістів серед студентів вищих навчальних закладів м. Харкова.

Турнір пройшов на базі Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. 

????????????????????????????????????

DSC_1461

DSC_1607

Десять найкращих команд молодих економістів шукали відповіді на актуальні економічні питання, а саме: з’ясовували «Чи може ІТ сфера стати локомотивом економіки України?», аналізували «Сучасні тенденції ринку праці в Україні та світі», досліджували «Автомобільний ринок в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», визначали «Трансформації зовнішньоекономічної діяльності України під впливом світових глобалізаційних процесів», розглядали у чому полягає «Діяльність транснаціональних корпорацій в Україні. Чи сприяє вона розвитку вітчизняної економіки?» та дискутували на інші не менш важливі питання.

DSC_0569

018

001

Висловлюємо щиру подяку за дуже цікаву гру, яскраву індивідуальну та командну полеміку, а також бажаємо подальших професійних перемог і наукових відкриттів складу завзятої команди Харківського національного університету будівництва та архітектури: Бондаренко Юлії Сергіївні (гр. МО-60), Габараєвій Ларисі Олександрівні (гр. МО-60), Луценко Наталії Олегівні (гр. ЕП-50), Вараві Валерії Юріївні (гр. ЕП-50) та Бєлоглазовій Катерині В’ячеславівні (гр. ЕП-41).

002 (2)