Управління поширення інформації та комунікацій і управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Харківській області продовжили співпрацю зі студентами та викладачами Харківського національного університету будівництва та архітектури і 1 листопада 2017 року провели семінар на тему «Роль статистики в сучасному суспільстві. Напрямки використання статистичної інформації. Презентація статистичних видань Головного управління статистики».

Управління поширення інформації та комунікацій і управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Харківській області продовжили співпрацю зі студентами та викладачами Харківського національного  університету будівництва та архітектури  і  1 листопада 2017 року провели семінар на тему «Роль статистики в сучасному суспільстві. Напрямки використання статистичної інформації. Презентація статистичних видань Головного управління статистики».

4

Вступне слово заступник начальника Головного управління статистики І.Г. Наумов присвятив значенню статистики в сучасному суспільстві, цілям, завданням державної статистики та основним напрямам використання статистичних методів в управлінській діяльності.

Окрім того, на семінарі виступила начальник управління поширення інформації та комунікацій О.А.Глухова, яка розповіла про Головне управління статистики, його діяльність та процеси виробництва статистичної інформації.

2

Учасникам семінару розповіли про  сучасні інформаційні технології, що застосовуються у статистичній діяльності.

3

6

Продовжили семінар фахівці управління поширення інформації та комунікацій, які ознайомили присутніх з інформацією про історичні засади та сучасну структуру Головного управління статистики у Харківській області, з процесами статистичного виробництва, поширенням статистичної інформації, а також презентували статистичні видання Головного управління статистики. На семінарі була продемонстрована інфографіка – наочне представлення статистичних матеріалів у графіках і таблицях. Присутні ознайомилися з основними показниками соціально-економічного розвитку Харківської області та інформаційним наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики у Харківській області.

Учасники семінару ознайомилися з основними процесами статистичного виробництва, з методами збирання статистичної та фінансової звітності від респондентів, а саме, з функціонуванням системи приймання звітів від респондентів за типом Єдиного вікна, побачили як реєструється звітність у сервісі «Система обліку подання статистичних звітів».

Запрошені зацікавлено приймали участь у семінарі, відповідали на питання та обговорювали питання поширення статистичної інформації.

Переконалися, що інформаційна статистична база відіграє провідну роль у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень та статистичному забезпеченні управління суспільно-економічним розвитком.

1