2.11.2017р на базі кафедри економіки ХНУБА було проведено інтерактивну командну квест-гру “Спільна історія”

В межах проекту “Сприяння інтеграції молоді з числа ВПО у м. Харкові в місцеву громаду шляхом участі у квест – маршруті «Спільна історія» 2.11.2017р на базі кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури було проведено інтерактивну командну квест-гру «Спільна історія», в якій прийняло участь 30 студентів кафедри економіки віком від 17 до 22 років з м. Харкова та Харківської , Луганської, Донецької, Полтавської, Чернігівської, Кропивницької, Дніпровської областей.

4

7

1

Запропонована гра спрямована на національно-патріотичне виховання молоді; глибоке пізнання спільної історично-культурної спадщини – від часів Київської Русі до сучасного сьогодення; поліпшення соціально-психологічного клімату в малих соціальних групах;формування навичок командної співпраці та зниження бар’єрів щодо інтеграції між представниками різних територіальних громад.

2

3

5

6

8

Під час гри команди на карті об’єднували різні міста України шляхом встановлення спільних історичних фактів та осіб, які мали причетність до того чи іншого регіону України. Студенти дізнались багато нових цікавих фактів, глибше вивчили історію та культуру міста, в якому навчаються, та рідної країни, отримали позитивні емоції та подарунки.

9