ОСОБИСТА УЧАСТЬ ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКОГО СКЛАДУ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ХНУБА У ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОМУ ЗАХОДІ «ОСВІТА СЛОБОЖАНЩИНИ» (9-10 ЛИСТОПАДА 2017 р.)

В рамках роботи регіональної виставки доц. Янченко Н.В. та доц. Гелеверя Є.М. презентували найкращий в м. Харкові Європейський рівень галузевої економічної освіти за спеціальністю 051 – «Економіка», що забезпечує кафедра економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури!

9112017_2

         У презентаційній промові доц. Гелеверя Є.М. відзначив застосування креативних підходів та Європейських освітніх технологій при підготовці фахівців-економістів у Харківському національному університеті будівництва та архітектури, наголосив на традиціях Університету та ексклюзивних компетентностях, які притаманні випускникам за спеціальністю 051 – «Економіка» у сферах галузевої та регіональної економіки, управління, обліку, фінансів, маркетингу, організації й технології будівельного виробництва, публічних закупівель тощо.

9112017_1

         Зацікавлені й захоплені учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та гімназій Харківської області та м. Харкова отримали від доц. Янченко Н.В. презентаційні буклети кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури, запрошення на день відкритих дверей, що відбудеться 26 листопада 2017 р. та навчання у найпрестижнішому технічному університеті регіону – Харківському національному університеті будівництва та архітектури за спеціальністю 051 – «Економіка»!

9112017_4

9112017_3