5-17 листопада 2017 року на базі ДВНЗ «Університет банківської справи» був реалізований спільний проект Інституту модернізації змісту освіти та Національного Банку України «Дні фінансової обізнаності»

У перший день проекту для студентів та викладачів кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури провели інформативну екскурсію виїзною виставкою Музею грошей Національного банку України.

1

7Вона складалася з історичної експозиції, до якої увійшли виставка банкнот і монет «Шляхами історії української гривні», присвячена історії української валюти, а також експозиція унікальної колекції пам’ятних монет «Сторінками історії України», які нагадують нам про найважливіші події та символи в історії нашої держави.

Потім увагу студентів захопив перегляд просвітницьких роликів під назвою «Гривня – наш символ», які розповідали про історичний і символічний зміст банкнот української валюти та її захисні елементи.

3

Корисними були лекції фахівців USAID (United States Agency for International Development) про сучасний стан реформи банківського сектору та систему гарантування банківських вкладів.

З неабиякою цікавістю ініціативна група студентів кафедри економіки взяла участь в інтерактивній грі з фінансової обізнаності «Cash Flow».

Протягом дня студенти також відвідали Cashless-Zone компанії Visa, де її представники розповіли про безпеку безготівкових платежів та з перших вуст повідали про майбутні тренди безготівкових фінансових технологій міжнародної платіжної системи Visa.

17листопада відбулися лекції «Історія створення сучасної гривні. Елементи захисту українських грошей»,  «Нове у споживчому кредитуванні: поради позичальнику», «Безпека банківських вкладників: як не втратити заощадження та захистити свої інтереси»

4

8

Значна практична цінність відвідування даного заходу полягає в тому, що студенти кафедри економіки зможуть застосувати отримані знання в реальному житті при складанні особистого бюджету, розвивати в собі корисні фінансові звички, уникнути в майбутньому фінансового шахрайства при користуванні фінансовими послугами та безготівковими платежами.

 

Дякуємо організаторам за дружній прийом, дуже органічну й натхненну атмосферу та корисну інформацію.