Студенти Харківського національного університету будівництва та архітектури  проводять концертно-розважальну програму «Даруй добро!» до Міжнародного дня інвалідів

Прогресивне людство 3 грудня щороку відзначає Міжнародний день інвалідів і засвідчує цим, що люди з обмеженими можливостями потребують особливої уваги, і для них мають бути створені такі умови, що дозволять  відчути себе рівними серед рівних.

1

Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради (м. Харків, вул. Василя Мельникова, 10/5) розпочинає свою історію з 1941 року як спеціальний дитячий будинок для іспанських дітей-сиріт. Майже увесь час заклад існував як спеціальна школа-інтернат  для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Поряд з цим у закладі виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Заклад нараховує понад 300 учнів, які навчаються у 28 класах.

30 листопада 2017 року до міжнародного дня інвалідів студенти факультету економіки та менеджменту Харківського національного університету будівництва та архітектури   організували і провели концертно-розважальну програму під назвою «Даруй добро!».

5

4

3

2

 Радісні хвилини та естетичне задоволення присутнім забезпечили чудові пісенні виступи у виконанні Марини Піскун, Олександра Хорунжого,  танцювальні номери Ніколюкіної Арини, цікаві номери фокусника, майстер-класи Сазонової Ели і Босової Наталії, численні конкурси з подарунками та солодощами.

   Участь студентської молоді у благодійній громадській діяльності   дозволяє їй зробити особистий внесок у вирішення соціальних проблем, забезпечує розвиток особистісної культури, толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями.

         У цей День всі повинні приєднатися до цієї міжнародної ініціативи.

     Поспішайте дарувати  добро!