В Харкові 12-13 грудня відбувся “Базовий тренінг з моніторингу закупівель для громадянського сектору”, на який було запрошено й представників кафедри економіки ХНУБА доц. Халіну В.Ю. та проф. Смачило В.В.

Закупівлі є одним з основних пунктів повістки реформ в Україні та потребують постійного контролю. Цей процес розвитку потенціалу отримав фінансову підтримку від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і розташованого у Вашингтоні Фонду Товариства прозорої діяльності (PTF) і реалізується Фондом Товариства прозорої діяльності у процесі співпраці з Київською школою економіки. 

z3

В рамках даного проекту KSE разом з PTF та ЄБРР провели курс тренінгів щодо моніторингу сфери закупівель. Саме в Харкові 12-13 грудня відбувся “Базовий тренінг з моніторингу закупівель для громадянського сектору”, на який було запрошено й представників кафедри економіки ХНУБА доц. Халіну В.Ю. та проф. Смачило В.В.

z1

У якості викладачів тренінгу були запрошені Лілія Лахтіонова – заступниця голови департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Ольга Терещенко – заступниця директора Центру вдосконалення закупівель KSE, дата-аналітик Центру вдосконалення закупівель KSE Інна Меметова, Михайло Невдаха – експерт з моніторингових інструментів публічних закупівель ЦЗО, Сергій Миткалик – виконавчий директор, юрист ГО «Антикорупційний штаб».

В програмі тренінгу було розглянуто модулі: «Процес закупівель: законодавство, документація та електронні закупівлі», «Звітність про результати моніторингу» та «Побудова сталої моніторингової стратегії».

z2

Висловлюємо велику вдячність організаторам за можливість прийняти участь в тренінгах та всім викладачам професіоналізм та ґрунтовну й актуальну інформацію.