21 грудня 2017 року з 12.00 по 12.30 в місті Харкові в приміщені прес-центру Накипело відбулася презентація проектів – локальних ініціатив учасників проекту «Спільними зусиллями ВПО та громади: сприяння інтеграції ВПО з числа молоді в нові громади»

Організаторами заходу є ГО Молодіжна Альтернатива та регіональний координатор проекту – Харківська обласна спілка “Молодіжні Ініціативи”.

Протягом жовтня-листопада в рамках учасниками проекту, молодими активістами з числа ВПО та приймаючих громад було реалізовано більше ніж 15 соціальних проектів.

6

Найбільше проектів було реалізовано Вінницькій області – 6. 4 проекти було реалізовано в Дніпропетровській області, 3 в Херсонській, та по 3 проекти в Харківській, Запорізькій, Львівській областях. Мета проектів – сприяти інтеграції молоді з числа ВПО в приймаючі громади.

В рамках даного заходу була представлена ініціатива та проект, розроблений та реалізований  Смачило В.В. «Сприяння інтеграції молоді з числа ВПО у м. Харкові в місцеву громаду шляхом участі у квест – маршруті «Спільна історія», який проводився на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Посилання на відео: https://www.facebook.com/nakipelovo/videos/713064858884286/