В ХНУБА ВІДБУЛАСЬ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «МЕТОДИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, ТРЕНДИ ТА ФОРМАТИ ТРАНСФОРМАЦІЇ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ОСВІТНІХ СИСТЕМ»

У цьому заході прийняли участь керівники закладів вищої освіти усіх форм власності та рівнів акредитації, професорсько-викладацький склад закладів вищої освіти, молоді вчені, аспіранти, викладачі технікумів та коледжів, вчителі шкіл, представники бізнес-структур та органів місцевого самоврядування.

DSCF7099

DSCF7100

На конференції відзначено, що сьогодні відбувається дуже серйозна трансформація функцій, статусу, позиції, ментальності, відповідальності та задач, які ставляться перед сучасною освітньою системою.

DSCF7102

DSCF7103

DSCF7104

Підтверджено, що вища школа відчуває гостру необхідність пошуку нових форматів діяльності, все більше вбачається невідповідність університетської моделі тому, що відбувається у світі. Європейське університетське співтовариство, яке має більш сильні традиції університетського життя, також глибоко замислюється над тим, що відбувається в освітніх системах і визначає можливі сценарії подальшого розвитку.

DSCF7105

DSCF7107

DSCF7122

DSCF7123

В умовах глобалізації, невпинного розвитку інформаційних технологій, проведена науково-методична конференція підтвердила зростаючу роль освіти, покликаної забезпечувати не тільки високий рівень професійних знань, а й сприяти духовному самоствердженню людини у динамічному і швидкоплинному світі.

DSCF7129

Усі учасники та почесні гості Міжнародної науково-методичної конференції відзначили чудовий рівень її організації.