Відвідування воєнно-історичної виставки в Музей історії ХНУБА до «Дня українського добровольця»

20 березня 2018 року студенти та викладачі кафедри економіки ХНУБА відвідали воєнно-історичну виставку в Музей історії Харківського національного університету будівництва та архітектури, приурочену до «Дня українського добровольця» (14 березня) та 75-ї річниці першого визволення Харкова від нацистських загарбників (лютий-­березень 1943 року).

У першій частині екскурсії Директор Музею історії Білостоцький Микита Олександрович повідав студентам про події, які пов’язані з героїчною історією нашої Батьківщини у роки Другої світової війни, зокрема про хід бою біля села Соколово Зміївського району Харківської обл. у 1943 році, прикордонного бою 22 червня 1941 року у селищі Великий Бірачок Зміївського району Харківської обл., бою за визволення селища Коротич Харківської обл. та ін.

Друга частина виставки була присвячена сучасним подіям в історії України, а саме боям у зоні проведення антитерористичної операції та героїчним подвигам наших захисників – мужніх, завзятих, незламних та готових у будь-який час власними життями боронити наш мир і спокій, об`єднаних любов`ю до Батьківщини та волею до перемоги.

Щиро бажаємо нашим воїнам: «Повертайтеся живими!»