Цікавий та надихаючий тренінг “Соціальне підприємництво» відбувся 18.03.2018 р. у в Харкові

Наші викладачі постійно підвищують свою кваліфікацію, тримають «руку на пульсі» економічних інновацій, впроваджують в навчальний процес новітні технології та надають тільки сучасні знання.

Цікавий та надихаючий тренінг  “Соціальне підприємництво» відбувся 18 березня 2018 року в Харкові. Тренером заходу був гуру соціального підприємництва в Україні Артем КОРНЕЦЬКИЙ, PhD. Співзасновник School of ME. Запрошений викладач Українського католицього університету та Національного університету “Києво-Могилянська академія”. Тьютор та ментор U Open University. Автор та викладач навчального курсу «Соціальне підприємництво». Дослідник по Програмі ім. Фулбрайта (DePaul University).

Наші викладачі, звісно, не змогли пропустити таку подію. Валентина Смачило, професор кафедри економіки ХНУБА та Олена Колмакова доцент взяли участь у тренінгу «Соціальне підприємництво», отримали неоціненний досвід роботи з викладачами Європейського рівня, багато нової інформації про таке нове для України явище, як «соціальне підприємництво» і оцінили перші результати його практичного впровадження. Отриманий викладачами досвід вже передається нашим студентам, бо тільки при гармонійному поєднання теорії та практики може досягти сталого розвитку економіки України.