Участь викладачів кафедри економіки доц. Халіна Вероніка Юріївна, доц. Колмакова Олена Миколаївна та проф. Смачило Валентина Володимирівна у міжнародному проекті

Участь викладачів кафедри економіки доц. Халіна Вероніка Юріївна, доц. Колмакова Олена Миколаївна та проф. Смачило Валентина Володимирівна у міжнародному проекті

27 березня 2018 року викладачі кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури доц. Халіна Вероніка Юріївна, доц. Колмакова Олена Миколаївна та проф. Смачило Валентина Володимирівна взяли участь у Круглому столі «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України» в рамках конкурсу наукових праць «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику», який проходив в Академії праці, соціальних відносин і туризму (м. Київ).

Ними була представлена та блискуче захищена наукова робота на тему: «Концепція програми фінансування рееміграційного соціального підприємництва в Україні».

Робота визвала жваву дискусію и непідробну цікавість в аудиторі, особливо з боку експерта програми ЄС «ЕРАЗМУС +», який визнав її актуальною й перспективною та рекомендував до подачі на конкурс напряму «Жан Моне».

 

 

 

 

 

 

 

За результатами конкурсу Халіна В.Ю., Колмакова О.М. та Смачило В.В. отримали сертифікати про участь у міжнародному проекті «The EU Financial Sector as a Drive for Sustainable Development: European Integration, Policy Reform and Networked Economy Perspectives», а також довідку про впровадження основних положень та результатів наукового дослідження у навчальний процес Академії праці, соціальних відносин і туризму при викладанні навчальної дисципліни «Фінансовий сектор Європейського союзу як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки».