УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ 2 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 051 – «ЕКОНОМІКА» У ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «РЕГІОНАЛЬНА ЕКОНОМІКА»!

18-20 квітна 2018 р. у Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап (фінал) Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Регіональна економіка» у якому взяли участь 56 студентів–переможців І етапу з 26 найрейтинговійших університетів України!

 Харківський національний університет будівництва та архітектури (ХНУБА) у ІІ етапі олімпіади представляли студенти 2 курсу спеціальності 051 – «Економіка» Валерія Вєтрова, Катерина Константинова та Анастасія Кіяниця, які продемонстрували креативні підходи до розв’язання теоретичних і практичних задач регіонального економічного розвитку, отримавши найвищі рейтингові оцінки серед студентів зі східних регіонів України!

 Поважні члени конкурсної комісії та особисто Голова журі олімпіади Академік НАН України Б.М. Данилишин відзначили надзвичайно високий рівень підготовки студентів-економістів з навчальної дисципліни «Регіональна економіка» у Харківському національному університеті будівництва та архітектури!

 P.S. Кафедра економіки ХНУБА в м. Харкові забезпечує високий  та Європейський рівень галузевої економічної освіти за спеціальностями 051 – «Економіка» і 076 – «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!