В ХНУБА відбувся молодіжний форум за участю випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів та технікумів Харкова та Харківської області «Перспективи економічного розвитку національної економіки  в євроінтеграційних умовах: погляд молоді»

18 квітня 2018 року в рамках Міжнародної конференції за ініціативою кафедри економіки у Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся молодіжний форум за участю випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, коледжів та технікумів Харкова та Харківської області «Перспективи економічного розвитку національної економіки  в євроінтеграційних умовах: погляд молоді».

У форумі взяли участь 43 учня та студента з загальноосвітніх та професійно-освітніх закладів. Оргкомітетом форуму на чолі з завідувачем кафедри економіки, д-ром екон. наук., проф. Калініченко Л.Л. було обрано 5 найкращих науково-аналітичних робіт, які презентувалися під час роботи форуму (виступи учасників з доповідями та обговорення дискусійних питань і раціональних пропозицій). Найбільш змістовною і цікавою була доповідь професора кафедри економіки Смачило В.В. за темою «Найбільший урок у світі: глобальні цілі сталого розвитку в межах проекту AIESEC та UNICEF «THE WORLD’S LARGEST LESSON»».

Учасники, наукові роботи яких були визнані найкращими, та їх наукові керівники нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Учасники молодіжного форуму «Перспективи економічного розвитку національної економіки  в євроінтеграційних умовах: погляд молоді»