14.05.2018р. ВІДБУЛАСЬ БІЗНЕС-ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ КРУГЛОГО СТОЛУ ВИКЛАДАЧІВ ХНУБА З ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ ЦЕНТРУ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА УПРАВЛІНСЬКОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ «КОНСУЛЬТ» ЮРОВСЬКИМ Б.С.

14 ТРАВНЯ 2018 рЗА ІНІЦІАТИВИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ ВІДБУЛАСЬ БІЗНЕС-ЗУСТРІЧ У ФОРМАТІ КРУГЛОГО СТОЛУ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ З ГЕНЕРАЛЬНИМ ДИРЕКТОРОМ ЦЕНТРУ ЕКОНОМІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА УПРАВЛІНСЬКОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ «КОНСУЛЬТ» ЮРОВСЬКИМ БОРИСОМ САВИЧЕМ!

Борис Савич Юровський – авторитетний спеціаліст-практик у сфері фінансів, оподаткування, страхування, бухгалтерського обліку, господарського права, кандидат економічних наук, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії!

У ході цієї зустрічі були висвітлені й обговорені важливі питання сталого розвитку банківського сектора й страхового ринку України, особливості управління ризиками у господарській діяльності бізнес-структур, перспективи реального і фінансового секторів економіки України на сучасному етапі й моделі пенсійного страхування в Україні та за кордоном!

Б.С. Юровський відзначив високий рівень підготовки фахівців-економістів у Харківському національному університеті будівництва та архітектури (ХНУБА) й виразив зацікавленість у подальшій співпраці щодо працевлаштування обдарованої молоді з числа випускників економічних спеціальностей ХНУБА в сфері економічного консультування, аналітичних досліджень і управлінського консалтингу в м. Харкові!

 

P.S. Кафедра економіки ХНУБА забезпечує високий Європейський рівень галузевої економічної освіти!