20.09 у конференц-залі ХНУБА відбувся науковий семінар присвячений 27-й річниці незалежності нашої держави

Про науковий семінар

20 вересня у конференц-залі ХНУБА відбувся науковий семінар присвячений 27-й річниці незалежності нашої держави, що був організований кафедрою економіки ХНУБА спільно з кафедрою українознавства ХНАДУ. На семінарі висвітлювалися питання традицій українського державотворення і витоків та історії державної символіки.

Із доповіддю «Державні символи незалежної України як прояв національної ідентифікації», було запрошено кандидата історичних наук, доцента кафедри українознавства ХНАДУ Олешко Наталію Петрівну.

Доповідачем було зазначено, що у своєму прагненні мати незалежність, наша країна та її народ пройшли з одного боку славетний і героїчний, а з іншого – тернистий і трагічний шлях впродовж понад тисячолітню історію. Оскільки кожна держава має свою національну ідентифікацію, то після проголошення незалежності, в Україні також було встановлено свої державні символи. Українська державна символіка відображує традиційну українську символіку, що формувалася протягом тисячоліть і належить до найбагатших та найзмістовніших символічних систем людства. Українська національна ідентифікація, зокрема національний прапор та національний герб, є втіленням національної ідеї та основою державного суверенітету.