11.10 до Дня Українського Козацтва і Дня Захисників України була проведена цікава лекція у стінах ХНУБА для студентів і викладачів кафедри економіки

Козацькому роду нема переводу!

Козацтво відіграло важливу роль для становлення і прийняття української державності, сприяло розвитку культури, самосвідомості, мужньому і загартованому характеру, вплинуло на ментальність.

З давніх-давен козаки заявили про себе як мужні, чесні, впевнені, сильні, свідомі і вольові люди, які, не дивлячись на життєві негаразди, боролися за незалежність, свободу слова і духа, за вільну територію. Почуття справедливості, честі і гідності супроводжували їх все життя.

До сьогодення кожен українець згадує героїчне минуле нашого народу, славетних захисників і героїв, але нині тема козацтва набирає все нових обертів: створюються осередки, товариства, які активно досліджують цю тему, історію, культуру, ментальність та прославляють серед народу. Одним із таких товариств, які активно і свідомо інформують молодь, є Харківське міське козацьке товариство ВГО УКР. Саме завдяки товариству на чолі з Євсєєвим Сергієм Євгеновичем до Дня Українського Козацтва і Дня Захисників України була проведена цікава лекція у стінах ХНУБА для студентів і викладачів кафедри економіки. Старший лейтенант Шатов Вадим Сергійович не тільки занурив у систему управління українського козацтва, її культуру, традиції, познайомив з символами, але й провів майстер-клас з самооборони.

Сердечно дякуємо за візит та цікаві факти! Бажаємо усім нашим чоловікам-козакам здоров’я, наснаги, впевненості і віри! За благородними, гордими і нескореними майбутнє. Бережіть себе!