Студенти Харківського національного університету будівництва та архітектури проводять концертно-розважальну програму «Візьмемося за руки, друзі!» до Міжнародного дня інвалідів

Прогресивне людство 3 грудня щороку відзначає Міжнародний день інвалідів і засвідчує цим, що люди з обмеженими можливостями знаходяться на рівні з усіма членами суспільства, але потребують соціального захисту і допомоги.

Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради (м. Харків, вул. Василя Мельникова, 10/5) розпочинає свою історію з 1941 року як спеціальний дитячий будинок для іспанських дітей-сиріт. Майже увесь час заклад існував як спеціальна школа-інтернат  для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Поряд з цим у закладі виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Заклад нараховує понад 300 учнів, які навчаються у 28 класах.

29 листопада 2018 року до міжнародного дня інвалідів  у СНВК №8 студенти факультету економіки та менеджменту Харківського національного університету будівництва та архітектури   організували і провели концертно-розважальну програму під назвою «Візьмемося за руки, друзі!»

 Радісні хвилини та естетичне задоволення присутнім забезпечили чудові пісенні виступи у виконанні Сатира Романа, Олександра Хорунжого,  танцювальні номери Ніколюкіної Арини, Золотарьової Анастасії,  майстер-класи Мулік Яни і Босової Наталії, численні конкурси з подарунками та солодощами.

   Участь студентської молоді у благодійній громадській діяльності   дозволяє їй зробити особистий внесок у вирішення соціальних проблем, забезпечує розвиток особистісної культури, толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями.

Не будемо забувати про головне – про увагу та співчуття. І не тільки
 3 грудня, а щодня.

              Поспішайте дарувати  добро!