Виїзне заняття в Харківському міському центрі зайнятості

13 лютого для студентів спеціальностей 051 «Економіка» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»  відбулося виїзне заняття в Харківському міському центрі зайнятості під керівництвом представників кафедри економіки Смачило В.В. та Божидай І.І. на тему «Соціально-трудові відносини зайнятості».


Вказана тема є актуальною в межах дисциплін «Економіка праці та соціально-трудові відносини» та «Економіка підприємства».

Протягом лекції студенти мали нагоду отримати інформацію щодо діяльності Державної служби зайнятості на ринку праці, її структури, особливостей нарахування допомоги по безробіттю, сучасних тенденцій ринку праці, популярних професій, правил постановки на облік в Державній службі зайнятості, рівня зайнятості в регіоні та Україні, превентивних заходів щодо зниження безробіття, а також ознайомилися із сучасними способами складання резюме.

Працівник центру Поставна Н.О. ґрунтовно відповіла на численні запитання студентів. Також, студенти пройшли тестування щодо визначення власного психологічного профілю та професійної схильності. Висловлюємо велику вдячність працівникам Центру зайнятості та особисто Поставній Наталії Олександрівні за прекрасну лекцію та екскурсію.