Семінар в Головному управлінні статистики у Харківській області

Управління поширення інформації та комунікацій і управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Харківській області продовжили співпрацю зі студентами та викладачами Харківського національного  університету будівництва та архітектури  і  30 січня 2019 року провели семінар на тему «Розвиток статистики України. Політика поширення статистичної інформації».

Вступне слово заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов присвятив значенню статистики в сучасному суспільстві, цілям, завданням державної статистики та основним напрямам використання статистичних методів в управлінській діяльності.

Окрім того, на семінарі виступила начальник управління поширення інформації та комунікацій О.А.Глухова, яка розповіла про Головне управління статистики, його діяльність та процеси виробництва статистичної інформації.

Учасникам семінару розповіли про  сучасні інформаційні технології, що застосовуються у статистичній діяльності.

Продовжили семінар фахівці управління поширення інформації та комунікацій, які ознайомили присутніх з інформацією про історичні засади та сучасну структуру Головного управління статистики у Харківській області, поширенням статистичної інформації, а також презентували статистичні видання Головного управління статистики. На семінарі була продемонстрована інфографіка – наочне представлення статистичних матеріалів у графіках і таблицях. Присутні ознайомилися з основними показниками соціально-економічного розвитку Харківської області та інформаційним наповнення офіційного веб-сайту Головного управління статистики у Харківській області.

Запрошені зацікавлено приймали участь у семінарі, обговорювали питання поширення статистичної інформації. Переконалися, що інформаційна статистична база відіграє провідну роль у прийнятті обґрунтованих управлінських рішень та статистичному забезпеченні управління суспільно-економічним розвитком.