16-17 лютого 2019р. Харківський національний університет будівництва та архітектури став інтеграційним майданчиком між університетською та шкільною освітою, формальним та неформальним навчанням

У співпраці з ГО «Агенція стратегій розвитку» було реалізовано освітній проект «Навчальна проектна гра соціального напрямку» зі школярами 8-11 класів загальноосвітніх закладів міста Харків, що передбачає створення та реалізацію дітьми-підлітками соціальних проектів командним способом. Школярі навчилися основам підприємництва, проектного менеджменту, набули сучасних навичок та вмінь, залучилися до добрих справ,  принесли користь своїй школі та місту, а також познайомились із ЗВО, де відбувається їх профорієнтація та самовизначення з вибором майбутньої професії. Учасників освітнього проекту привітав декан факультету економіки та менеджменту – доцент Сироватський О.А. та побажав успіхів й натхнення в підготовці та реалізації задумів.

Представники кафедр факультету економіки та менеджменту провели speak-зустрічі зі школярами та розповіли про спеціальності, які вони можуть здобути в ХНУБА. Готовність до підприємницької діяльності у молоді було перевірено за допомогою економічної вікторини, яку презентували доц. Янченко Н.В. та Луценко Н.О. За результатами вікторини школярі отримали пам’ятні подарунки. Представники кафедри економіки проф. Смачило В.В. та доц. Халіна В.Ю. презентували доповіді на тему «Глобальні цілі сталого розвитку» та «Професії майбутнього», які викликали беззаперечний інтерес та жваве обговорення школярів та вчителів. Діти дізналися, чому цілі сталого розвитку важливі в соціальному проектуванні та підприємницькій діяльності; як змінюються професії, які навички та знання будуть необхідні їм та які професії доведеться опановувати сьогоднішнім школярам в майбутньому.