19 березня 2019 року в Києві відбувся тренінг «Методи інноваційного навчання у вищій освіті», який був організований Міністерством освіти і науки України спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

Викладачами тренінгу стали: заступник директора Університету Тарту, керівник Європейських програм університету Ольга Богданова, Марет Ахонен – менеджер IdeaLab в Університеті Тарту, займається просуванням стартап-мислення для студентів всіх спеціальностей, Пірет Арусаар – менеджер програми розвитку підприємництва в Університеті Тарту, здійснює консалтинг малого бізнесу і проводить тренінги для студентства. Під її керівництвом була створена спільна програма Starter у восьми університетах Естонії.

Вони ділились власним досвідом, практичними кейсами та ідеями щодо поширення підприємницької культури серед молоді.

Перша частина тренінгу була теоретичною. У другій, учасників розділили на команди, в яких вони виконували завдання та обговорювали інноваційні техніки викладання.

Представником ХНУБА на цьому заході була проф. Смачило В.В., яка є координатором стартап-центру “New Development”. Отримані знання та навички стануть у нагоді під час розвитку стратап-руху в ХНУБА.