4 квітня, у Харківській міській раді відбулася презентація проекту зі створення муніципального стартап-центру «Startup Kharkiv»

У заході взяли участь директори департаментів міської ради та профільних комунальних підприємств, представники харківських вишів, молодіжних об’єднань.

Як зазначив заступник міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, муніципальний стартап-центр об’єднає схожі приватні структури і представників влади для підтримки молодіжних ініціатив та реалізації інноваційних ідей.

Начальник Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська повідомила, що про створення стартап-центру задумалися під час написання Стратегії розвитку міста Харкова, коли побачили, що є суспільний запит. Працювати «Startup Kharkiv» буде за міжнародними стандартами.

Представники кафедри економіки проф. Смачило В.В. та доц. Халіна В.Ю. прийняли участь як запрошені доповідачі та презентували власне бачення стартап-екосистеми м.Харкова.

Зазначимо, що проект реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів та КП «Міський інформаційний центр» під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Перші заходи у «Startup Kharkiv» планують проводити вже цієї осені.

Більш детально за посиланням: