23 квітня 2019р. на базі стартап-центру ХНУБА «NEW DEVELOPMENT» за сприяння викладачів кафедри економіки для студентів та науковців ХНУБА було проведено старатап- сесію

На сесії розглядалися питання щодо сутності стартапу, можливостей розвитку стартап-руху в Україні та безпосередньо діяльності стартап-центру ХНУБА. Учасниками зустрічі були представники різних факультетів та курсів, аспіранти, науковці ХНУБА.

Начальник НДС ХНУБА доц. Кабусь О.В. привітав учасників та виразив надію щодо подальшої активної роботи в межах стартап-центру. Коррдинатор старта-центру ХНУБА, проф. кафедри економіки Смачило В.В. розповіла про можливості розвитку стартапів в Україні та перспективні плани та напрямки роботи центру в ХНУБА. Експерт центру, доц. кафедри економіки Халіна В.Ю. презентувала доповідь щодо діяльності муніціпального стартап-центру м. Харкова. Також власним досвідом щодо розробки стартап-проектів з присутніми поділився випускник стартап-центру, власник компанії «Аксікон» Кулаєнко О.А.

Презентовані доповіді викликали зацікавленість та жваве обговорення. Було намічено подальші плани щодо діяльності стартап-центру та тематики зустрічей.