07.06. 2019 року за ініціативою ГО “Лабораторія креативних ідей” та кафедри економіки ХНУБА було проведено науковий семінар на тему «Призначення субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг»

Модератор семінару: доцент Гелеверя Є.М.

Гості семінару: Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району  м. Харкова.

У семінарі приймали участь начальник відділу соціальної допомоги Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району м. Харкова Тарануха Еліна Сергіївна і завідувач сектору прийняття рішень відділу соціальної допомоги Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Київського району м. Харкова Місяк Людмила Олександрівна.

На семінарі детально зупинилися  на найцікавішому для присутніх студентів, викладачів, співробітників університету – що     таке субсидія, які документи необхідно подавати для її отримання, які доходи враховуються під час призначення житлової субсидії, на нових правилах щодо отримання субсидії,  на додатковому механізмі контролю за боржниками. Семінар пройшов в теплій творчій  обстановці: було багато цікавих питань і відповідей.