3.10.2019р. ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ З НАГОДИ 25-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ!

Органи державної та регіональної влади, представники бізнес-структур, керівництво університету, видатні науковці та громадські організації відзначили потужний вклад факультету економіки та менеджменту Харківського національного університету будівництва та архітектури в підготовку висококваліфікованих фахівців у сфері економіки, підприємництва та управління на загальнодержавному, регіональному й галузевому рівнях.

За високий професіоналізм зав. каф. економіки, д-р екон. наук, професор Калініченко Людмила Леонідівна була нагороджена Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації; канд. екон. наук, професор Смачило В.В. отримала Подяку Харківського міського голови; медаллю «За самовіддане служіння науці» нагороджені доценти Халіна В.Ю. і Пакуліна А.А., а доцент Янченко Н.В. отримала Подяку керівництва університету за значний вклад у підготовку висококваліфікованих фахівців-економістів.