Студенти кафедри економіки  ХНУБА  проводять розважальну програму до Міжнародного дня інвалідів

Прогресивне людство 3 грудня щороку відзначає Міжнародний день інвалідів і засвідчує цим, що люди з обмеженими можливостями потребують особливої уваги, і для них мають бути створені такі умови, що дозволять  відчути себе рівними серед рівних.

Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради (м. Харків, вул. Василя Мельникова, 10/5) розпочинає свою історію з 1941 року як спеціальний дитячий будинок для іспанських дітей-сиріт. Майже увесь час заклад існував як спеціальна школа-інтернат  для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами. Поряд з цим у закладі виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування. Заклад нараховує понад 300 учнів, які навчаються у 28 класах.

5 грудня 2019 року до Міжнародного дня інвалідів студенти кафедри економіки Харківського національного університету будівництва та архітектури   організували і провели розважальну програму під назвою «Даруй добро!». Це і численні конкурси з подарунками та солодощами, і перегляд з подальшим обговоренням  цікавого мультфільму «Подарунок», і інтелектуальна гра.

Участь студентської молоді у благодійній громадській діяльності   дозволяє їй зробити особистий внесок у вирішення соціальних проблем, забезпечує розвиток особистісної культури, толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями.

 У цей День всі повинні приєднатися до цієї міжнародної ініціативи.

 Поспішайте дарувати  добро!