Семінар в Головному управлінні статистики у Харківській області 10.03.2020р.

Управління поширення інформації та комунікацій і управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Харківській області продовжили співпрацю зі студентами та викладачами Харківського національного  університету будівництва та архітектури  і  10 березня 2020 року провели семінар на тему «Організація і розвиток статистики України. Політика поширення статистичної інформації».

Вступне слово заступник начальника Головного управління статистики І.Г.Наумов присвятив значенню статистики в сучасному суспільстві, цілям, завданням державної статистики та основним напрямам використання статистичних методів в управлінській діяльності.

Окрім того, на семінарі виступила начальник управління поширення інформації та комунікацій О.А. Глухова, яка розповіла про Головне управління статистики, його діяльність та процеси виробництва статистичної інформації.

Учасникам семінару розповіли про  сучасні інформаційні технології, що застосовуються у статистичній діяльності.

Продовжили семінар фахівці управління поширення інформації та комунікацій, які ознайомили присутніх з інформацією про історичні засади та сучасну структуру Головного управління статистики у Харківській області.