Великдень у новому форматі «ЗАЛИШАТИСЬ ВДОМА» – це справжній прояв любові до ближнього і справжній здоровий патріотизм

Шановні колеги!

Шановні студенти!

 Світле Христове Воскресіння – найдавніше, найважливіше і найочікуваніше християнське свято.

            Коли настає це свято люди вітають один одного радісним вигуком “Христос Воскрес!”, на що у відповідь чують – “Воістину Воскрес!”.

            Традиційно з нагоди Великодня господині печуть смачні паски, фарбують крашанки та писанки, а у ніч світлого Христового Воскресіння віряни йдуть до церкви на великоднє Богослужіння.

Але цьогоріч страшна небезпека епідемії корона вірусу COVID-19 постала перед людством всього світу. Багато країн не впорались із контролем за інфекцією і кількість інфікованих COVID-19 зростає щодня. Хворіють  заможні і бідні, великопосадовці і прості селяни, лікарі і студенти, священнослужителі і прихожани.

Очевидно, це – випробування і для країн, і для людей, і для бізнесу.

Щодня і в нашій країні заражаються вже не десятки, а сотні людей. І зібрання, натовпи на Великодні свята – прямий шлях захворіти самому й заразити близьких.

Тому Великдень у новому форматі «ЗАЛИШАТИСЬ ВДОМА»  – це справжній прояв любові до ближнього і справжній здоровий патріотизм.

Запрошуємо усіх студентів долучитися до цікавого конкурсу та надіслати на електронну адресу yanchenko3000076@gmail.com фото або презентації Ваших улюблених куточків України. Самі цікаві роботи будуть розміщені на нашому сайті, а їх автори отримають призи.    ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ>>>

Якщо ми сподіваємося побачити позитивний тренд у рівні захворюваності в Україні необхідно неухильно виконувати суворі обмежувальні заходи, що запропоновані постановою Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020р. № 255  https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrm020420ayini-vid-11-bereznya-2020-r-211

Наша зброя – це знання елементарних правил профілактики, алгоритмів дій при захворюванні та критичне мислення замість паніки.