Семінар на тему «Основні аспекти діяльності органів державної статистики» 22.02.2021

Місце проведення: Харківський національний університет будівництва та архітектури.

Дата проведення: 22.02.2021.

Учасники: студенти та викладачі факультету економіки та менеджменту Харківського національного університету будівництва та архітектури

Мета: покращення статистичної грамотності суспільства, ознайомлення користувачів із основними статистичними поняттями та визначеннями, методами проведення статистичних спостережень, методологією та методикою розрахунків статистичних показників, напрямками застосування та використання зведеної статистичної інформації.

Програма проведення:

  1. Вступне слово: роль статистики в сучасному суспільстві, цілі, завдання та функції державної статистики – начальник управління поширення інформації ті комунікацій Глухова О.А.
  2. Процеси статистичного виробництва та статистична методологія поширення статистичної інформації. Презентація статистичних видань Головного управління статистики у Харківській області – начальник відділу взаємодії з користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій Непочатова О.А.
  3. Показники соціально-економічного розвитку Харківської області. Інформаційне наповнення офіційного вебсайту – головний спеціаліст відділу взаємодії з користувачами та громадськістю управління поширення інформації та комунікацій Удалова І.О.
  4. Обговорення питань учасниками семінару.