ЩИРО ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ !

22-23 червня 2021 р. на кафедрі економіки та бізнесу Харківського національного університету будівництва та архітектури відбувся захист випускних робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 – “Економіка».


 

Авторитетна екзаменаційна комісія під головуванням Заслуженого будівельника України, доктора економічних наук, професора Диканя Володимира Леонідовича відзначила актуальність і практичну направленість представлених на захист дипломних робіт, які висвітлювали важливі  проблеми економіки будівельної галузі: оцінку ефективності використання персоналу підприємства,  планування та прогнозування показників фінансово-господарської діяльності будівельного підприємства, дослідження адаптивного розвитку будівельного підприємства, дослідження стратегічного маркетингового планування на підприємстві, дослідження ефективності діяльності будівельного підприємства на засадах інтернет-маркетингу та ін.

Вітаємо випускників із успішним захистом! Бажаємо завжди бути цілеспрямованими, не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини, професійно вдосконалюватися і продовжити навчання в університеті за освітнім рівнем «магістр»!